تبلیغات
all - والدز: هنوز می توانیم قهرمان لالیگا شویم (طنز)
بارسا این هفته 3-2 مقابل اوساسونا شکست خورد و با پیروزی 4-2 رئال مقابل لوانته، اختلاف در صدر جدول لالیگا به 10 امتیاز رسید.ویکتور والدز، دروازه‌بان بارسا، تاکید کرد علی رغم فاصله 10 امتیازی با رئال، تیمش هنوز از شانس قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا برخوردار است.
بارسا این هفته 3-2 مقابل اوساسونا شکست خورد و با پیروزی 4-2 رئال مقابل لوانته، اختلاف در صدر جدول لالیگا به 10 امتیاز رسید اما والدز تاکید کرد تیمش از تلاش برای رسیدن به چهارمین قهرمانی پیاپی در لالیگا دست نخواهد کشید.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما در دیدارهای خارج از خانه  به نتایجی که می خواستیم نرسیدیم. به همین دلیل 10 امتیاز عقب افتادیم. اما تسلیم نمی شویم. ما باید همچنان به خودمان اطمینان داشته باشیم و در بازی های پیش رو به پیروزی برسیم. من همچنان معتقدم که می توانیم قهرمان لیگ شویم. ما حرفه ای هستیم و باید پیروزی ها و شکست ها را به یک اندازه بپذیریم."

بارسا این هفته در چمیپونزلیگ 3-1 لورکوزن را شکست داد و گام بلندی به سوی صعود به دور بعد برداشت. " پیروزی در دیدار مقابل لورکوزن برای ما مهم بود زیرا حریف سرسختی بودند و ما می خواستیم همچنان در رقابت ها باقی بمانیم. من مطمئنم که این نتیجه ما را در رقابتها نگه می دارد."
طبقه بندی: مطالب خواندنی،  اطلاعات عمومی، 
برچسب ها: والدز، فوتبال، بارسلونا، جدول، اوساسونا، رئال مادرید،
ارسال توسط y0sof
آرشیو مطالب
لینك دوستان

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ